česky | english

« zpět

Svatby se vrací a my s nimi

Svatby se vrací a my s nimi

14.04.2020 - Vláda uvolňuje omezení pořádání svateb, shrnuli jsme pro Vás to nejdůležitější...


Aktualizace ZDE

Dnes vyhlásila vláda plán uvolňování omezení v souvislosti s koronavirovou pandemií. Máme obrovskou radost z toho, že spadáme do skupiny, která bude moci otevřít již 27. dubna. My tedy budeme od tohoto dne plně připraveni Vás obsloužit, jak to ale bude s pořádáním svateb?

Menší svatby s účastí do 10 osob budou povoleny dokonce již od 20. dubna. Od stejného data může fungovat také naše krejčová, která Vám tak může dříve rezervované šaty upravit a vydat. 

Úplné uvolnění svateb je pak plánováno od 8. června. Vypadá to trochu, že se vláda škodolibě rozhodla překazit magické datum 6.6.2020. Pokud jste ho měla v plánu, bohužel nezbývá než hledat pozdější termín.  Snad se povede udržet klesající trend nových případů a naše životy se vrátí do normálu, takže třeba již do té doby pominou i různá hygienická nařízení. Podzimní svatby byly navíc v posledních dvou letech mimořádně povedené, protože babí léto přineslo lepší počasí než tradiční červen.

I když všichni teď touží po návratu do normálu, my jsme si řekli, že u nás se do normálu nevrátíme, pilně jsme pracovali a uvítáme Vás v novém a lepším. Čeká Vás nový a překrásný prostor pro svatební zkoušky, možnost zkoušky "prémium" se šampaňským a další vychytávkami, nové webové stránky a samozřejmě naše milé asistentky.


 


© 2023 Insion

Mapa stránek Vytiskni tuto stránku Poslat odkaz na tuto stránku   Salón Maya » › Svatby se vrací a my s nimi | Novinky

Instagram

Moje