česky | english

Naše nevěsty

Jsme rádi, že jsme mohli přispět k Vašem velkému dni.
lze vybrat více souborů, max. 20 foto
Loading ...

Nelly

21.10.2018 - Milá Markéto, ještě jednou moc děkuji za pomoc i vstřícnost Vás i celého personálu. Vše probíhalo dokonale, zkouška byla pro mě i moje kamarádky zážitek a šaty byly naprosto famózní. Celý svatební den jsem se cítila jako princezna! Mějte se krásně a přeji hodně úspěchů do budoucna! Nelly


Adélka

13.10.2018 - Dobrý den, chtěla bych Vám poděkovat za perfektní servis a milý přístup při vybírání, zkoušení, měření a vyzvedávání šatů. Všechno probíhalo hladce, šaty byly nádherné a cítila jsem se v nich na svatbě opravdu dobře. Jsem moc ráda, že jsem zvolila váš salón a určitě ho budu doporučovat. V příloze zasílám pár fotek ze svatebního dne, které můžete přidat do alba na vašem FB. T Ještě jednou moc děkuji. S pozdravem Adéla P.


Klárka a Tom Hajlichovi

11.10.2018 - Moc děkuji za zapůjčení šatiček. Váš přístup mi vždy zvednul náladu a díky Vám jsem se na náš den těšila o mnoho více. Bude se těšit na případnou další spolupráci.


Gabriela S.

11.10.2018 - Dobrý den Markéto, omlouvám se, že posílám recenzi později - čekala jsem na svatební fotografie :). Chtěla bych Vám tímto moc poděkovat za NEJKRÁSNĚJŠÍ šaty, které jsem kdy viděla! Vybírání šatů, zkoušky a veškerý servis pefektní. Ve svůj svatební den jsem byla za princeznu :) a to jen díky Vám. Ještě jednou moc děkuji a vřele všem budoucím nevěstám Váš salon doporučuji. Přeji hodně úspěchů. Gabriela S.


Verča K.

11.10.2018 - Dobrý den, moc děkujeme za krásné šaty a příjemný přístup konzultantek :) . V příloze posílám fotečky dvou nevěst, oblečených ve vašich šatech. Mějte se krásně. Veronika (už) Kodešová :)


Petra P.

01.10.2018 - Dobrý den, chtěla bych Vám moc poděkovat za Vše. Byla jsem moc spokojená, naprosto skvělý servis ve Vašem salonu, všichni ohromně milí a ochotní a Vaše šaty nejkrásnější! Díky Vám jsem měla opravdu svoje vysněné pohádkové šaty až je škoda že jsem si jich nemohla užít déle:-) Konečně zasílám pár fotek ze svatby a ještě jednou mockrát děkuji, ať se Vám daří a snad se zas někdy u Vás zastavím pro nějaké nádherné šaty:). Petra P.


Anželíka a Darek Šmídovi

19.09.2018 - Dobrý den, chtěla bych poděkovat salonu Maya za zapůjčení nádherných šatu. Tento salon můžu jen doporučit. Všechny slečny byly velmi milé, vstřícné a opravdu dokázaly poradit. :) Ještě jednou moc děkuji❤️.


Denča H,

18.09.2018 - Dobrý den, měla jsem tu čest obléknout 1.9.18 ty nejnádhernější šaty na světě. Náš den byl naprosto úžasný, pršelo nám spoustu štěstí a my si tu nevšední romantiku užili na plno. V šatech jsem se cítila skvěle a hlavně jsem si v nich připadala jako princezna. Děkuju za ně, děkuji za krásný a příjemný přístup a hlavně za perfektní úpravu šatů na míru. Mějte se krásně, Denisa H.


Alena A Lukáš Kozákovi

16.09.2018 - 20.7.2018 Moc děkuji za pomoc s výběrem šatů a botiček. Díky vám jsem si připadala jako v pohádce. Můžu vás jen a jen doporučit:)


Michaela

12.09.2018 - Dobrý den, Rada bych Vám ještě jednou poděkovala za úžasný přístup pri jednání a servis pri zkoušce šatů. Šaty byly perfektní, cítila jsem se jako opravdová princezna. Děkuji!


Jana a Jiří Lukešovi

12.09.2018 - Velké díky za nádherné šaty, skvělý servis a obrovskou vstřícnost.


Viktorie

09.09.2018 - Dobrý den posílám pár fotek s naší svatby..šaty byly opravdu nádherné a já se v nich cítila jako princezna:). V.


Terezka

04.09.2018 - Dobry den, jeste jednou bych Vam chtela podekovat za skvely servis, pristup a ochotu..za krasne saty, ktere dokazala Vase pani svadlenka upravit tak, ze jsem si pripadala jako princezna. I diky Vam byl nas svatebni den nejhezcim v mem zivote. T.


Káťa Šubrtová

04.09.2018 - Dobrý večer do salonu Maya. Chci poslat veliké poděkování do vašeho salonu, protože u vás jsem našla, nebo spíše ony našly mě...pro mě dokonalé svatební šaty ve kterých jsem se opravdu cítila krásně ❤️❤️❤️ velké dík patří slečně Káťe která mi pomohla při zkoušení při obouch zkouškách. Šaty jsem vracela se slzami...Káťa Šubrtová


Alča & Pepča 7.7.2018

04.09.2018 - Dobrý den, ještě jednou Vám moc děkuji za naprosto pohádkové šaty! Připadala jsem si opravdu jako princezna


Mia

02.09.2018 - Vážený svatební salóne ♥ Chtěla jsem vám velice poděkovat za úžasný přístup, nádherné šaty a ochotné prodavačky. Díky vám jsem se mohla ve svůj svatební den cítit jako princezna a všem se šaty, které byly od vás jedinečné, neboť mi je paní prodavačka složila ze dvou šatů tak, abych byla spokojená, libily! ♥ Také za prodloužení výpůjční lhůty velice děkuji a vážím si tohoto servisu z vaší strany


Barbora a Tomáš

02.09.2018 - Nejkrásnější šaty a nejúžasnější personál ❤️děkuji


Jana a Michal

02.09.2018 - 30.6.2018 - Dobrý den, pěji na Vás chválu už od té doby, kdy jsem si šaty u Vás půjčila. Byli jste nejlepší volba a dojet si pro šaty až k Vám bylo nejlepší rozhodnutí. ♥ Všichni mi výběr šatů chválili a já se cítila jako princezna :) Ještě jednou velké díky ♥


Hana

01.09.2018 - Dobrý den, moc děkuji za zapůjčení nádherných svatebních šatů. Šaty byly překrásné i velmi pohodlné, moc jsme si svatbu užili. Salon Maya mohu nevěstám jedině doporučit. :)


Lucie

29.08.2018 - Dobrý den, děkuji za Váš email, s Vašimi službami jsem byla MOC spokojená. Všechny slečny prodavačky byly velmi milé a bylo vidět, že své práci rozumí a dokázaly poradit. Z šatů jsem byla nadšená a všichni je na svatbě obdivovali, dovolila jsem si Váš salon označit i na svém FB s fotkami ze svatby. Salon určitě doporučím, popřípadě napíši velmi pozitivní recenze. V blízké době se mi bude vdávat pár kamarádek, tak je k Vám pošlu. Doufám, že se ještě naskytne příležitost si u Vás šaty vypůjčit. V příloze Vám posílám pár fotek ze svatby, na kterých jsou šaty vidět. S pozdravem Lucka N.


Míša&Míra

29.08.2018 - Rozhodně doporučuji. Profesionální přístup, perfektní vystupování a dokonalé služby!!!


Barča

20.08.2018 - Moc děkuji za půjčení mých vysněných svatebních šatů :-) díky Vám jsem se mohla cítit jako princezna a nemuset se spokojit pouze s tím, co mají v jiných salonech pro oplácanější nevěsty. Byl to velký risk, a šaty dorazili 14 dní před svatbou, ale vše klaplo, šaty padly jako ulité. Moc moc díky...


Kamila

15.08.2018 - Dobrý den, děkuji za zapůjčení jednoduchých šatů, ve kterých jsem byla až do rána a tančilo se v nich bezvadně, byly moc příjemné a bezvadně padly:)


Mája

12.08.2018 - Dobrý den, moc děkuji za zapůjčení šatů. Svatební den byl překrásný a já se i díky Vám cítila jako opravdová princezna. ❤️


Eliška

07.08.2018 - Dobrý den, moc děkuji za zapůjčení neuveřitelně náááádherných šatů. ❤ Celý den jsem byla za princeznu. Jako důkaz posílam pár fotek.


Dagmar a Petr

02.08.2018 - V březnu jsem si tady na svůj velký den půjčila naprosto kouzelné, princeznovske šaty. Byla jsem velmi spokojená i s milou obsluhou, slečny byly velmi příjemné a profesionální. Ostatní svatební salóny,které jsem navštívila,se s tímto nemůžou rovnat. Velmi jsem ocenila i otevírací dobu. Vše perfektní a vřele salon doporučuji!!


Míša a Jirka

17.07.2018 - Jsem moc ráda, že jsem si vybrala šaty zrovna v Maye. Naprosto profesionální přístup, milé slečny, které mi se vším pomohly a poradily. A samozřejmě krásné šaty. :) Rozhodně doporučuji!


Lucie a Míša

14.07.2018 - Chtěla bych celému týmu moc poděkovat za skvělý přístup, ochotu a za opravdu úžasné svatební šaty, ve kterých jsem se cítila jako ve snu.


2.6.2018

06.07.2018 - Dobrý den, Byla jsem maximálně spokojená a Váš salon rozhodně doporučuji. Mockrát za vše děkuji a přikládám nějaké fotografie :) Krásný letní den, Renata


H. a O.

04.07.2018 - 9.6.2018 - Jediný salon, kde mě zaujalo hned několik modelů a byl skoro problém vybrat :) I velikostí 34 je oproti jiným salónům opravdu dostatek, takže i střízlící jako já si mají z čeho vybrat. K tomu připočteme hezké prostředí a usměvavé asistentky (a dobré ceny) a máte vybráno - jděte sem!


Simona a Lukáš Š

04.07.2018 - Musím se přiznat, že jsem vždy věděla, že až se jednou zasnoubím, pro svatební šaty si půjdu do svatebního salonu Maya. Jejich šaty jsou úchvatné. Takže ihned po zásnubách jsem se sem vydala a byla to ta nejlepší volba. Všechny slečny, se kterými jsem se zde setkala, byly milé a velmi ochotné. A všechny šaty naprosto božské! Vybrala jsem si dokonalé šaty, ve kterých jsem si skutečně připadala jako princezna. Ani se mi je nechtělo vracet. Takže milé budoucí nevěsty, pokud nevíte, kam pro svatební šaty, doporučuji všema dvaceti svatební salon Maya. Náš den D byl výjimečný i díky těmto šatům. Ještě jednou děkuji celému týmu Maya a přeji jen samé úspěchy a spokojené nevěsty i do budoucna.


Lenka Z.

28.06.2018 - Milý týme Salónu Maya, ještě jednou bych Vám ráda poděkovala za servis, půjčení a mnoho rad při vybírání svatebních šatů. Byla jsem velmi nerozhodná, vyzkoušela si ve Vašem salonu mnoho krásných šatů, měla jsem hned několik favoritů :) a proto bylo opravdu těžké se rozhodnout. Přeji Vám rozhodnější nevěsty než jsem byla já sama. Děláte svou práci skvěle, s přátelským přístupem a moc se těším, že k Vám zavítám třeba při jiné příležitosti pro šatičky. Moc se mi líbilo, že nabízíte i šperky, závoje a další doplňky pro nevěsty, protože jsem toho využila, také Vás ráda sleduji na Instagramu a myslím, že je skvělé, že šaty fotíte a díky tomu se dostanou k Vaším potencionálním zákaznicím, i já jsem Vás takhle objevila. Přeji super svatební sezónu a hodně úspěchů ve Vaší práci :) -- S přáním hezkého dne, Lenka Z


Miška a Tomáš

24.06.2018 - 8.6.2018 - Májo, děkuji za božské šaty na náš nezapomenutelný den. Díky Tobě a Tvému salónu jsem byla Princezna (a to i po převlečení do druhých šatů),tak jak o tom sní každá dívka ❤❤❤. Dámy v salónu své práci rozumí, jsou velmi ochotné, milé, vždy usměvavé a dají nastávající nevěstě pocit, že nic není problém! Moc, moc, moc děkuji, škoda, že už se podruhé vdávat nechci :-)


Léňa & Jindra

14.06.2018 - Moc ráda bych chtěla poděkovat za perfektní a příjemný přístup všech v salónu Maya. Mimořádné díky patří paní Markétě, která mi pomohla splnit můj sen a vybrala mi ty nejkrásnější šaty a o kterých jsem vždy snila. Z šatů jsem nebyla unešená jen já, ale všichni zúčastnění a hlavně ženich. Díky vám můj den neměl chybu. Ještě jednou nezapomenutelné díky!!! :-)


Domča a David

27.05.2018 - Ještě jednou chci moc poděkovat za úžasný přístup a dokonalé šaty. Měla jsem strach, jestli vůbec nějaké šaty seženu (na svatbě jsem byla v sedmém měsíci těhotenství) ale slečna se ničeno nezalekla a vybrali jsme ty nejkrásnější. Mockrát děkuju, bez vašeho salonu bych si neprožila svůj den jako princezna.


Andrea a Jakub

24.05.2018 - Ráda bych poděkovala, že jsem si právě u Vás mohla zapůjčit nádherné šaty. Byl to jediný salon, který jsem navštívila a hned jsem věděla, že zde najdu ty pravé šaty. Slečny v salonu byly vždy milé a ochotné. V šatech jsem se cítila skvěle a jako princezna a ode všech jsem sklidila jen obdiv a pochvalné komentáře. Ještě jednou děkuji za splněný sen.


Jana K. & Marcel L.

04.01.2018 - SRDEČNÍ ZÁLEŽITOST ❤❤❤ Když se z chůvy vašeho syna stane velká kamarádka, nakonec byl Adík poctě a mohl přinést prstýnky... "Májo moje zlatá ❤ chtěla bych tímto poděkovat nejen Tobě za půjčení těch nejkrásnějších svatebních šatů, ale i všem Tvým milým pracovnicím, které jsou profesionálkami na svém místě! Nic pro ně nebyl problém, byly stále milé a usměvavé! Hlavně chci poděkovat Tobě, protože Ty jsi naší snové svatbě dala ten pravý nádech a ve všem mi poradila a hlavně pomohla! Byla jsi pro mě pravou rukou a já jsem za to moc šťastná a vděčná! Dotáhla si náš den k dokonalosti


Martínka M.

04.01.2018 - Dobrý den, chci ještě jednou poděkovat za půjčení svatebních šatů. ❤️ Šaty jsou naprosto kouzelné a cítila jsem se v nich jako princezna. Do salónu jsem jela přes celou republiku přesně pro tyto šaty a vyplatilo se. ☺️Byla to láska na první pohled a padly mi jako ušité na míru. DĚKUJI!!! ❤️❤️


Denisa & Míra

29.10.2017 - Milá Mayo, nedá se napsat nic, než jen to nejlepší...byla jsem v mnoha salónech, ale ani jeden se nedá srovnat s Mayou! Krásné prostředí, nádherné šaty, milé prodejní asistentky, které své práci rozumís. Sama jsem neměla žádnou představu a jejich rady byly nad zlato. I když jsem týden před svatbou začala panikařit a nabyla si jistá,zda jsou to ty pravé, nebyl problém přijet a šaty znovu a znovu vyzkoušet. .Velice Vám děkuji! Šaty byly naprosto kouzelné a ženich se znovu zamiloval <3. MOC Vám děkuji za skvělé jednání a naprosto nádherné šaty <3 Denča


Veronika N.

27.09.2017 - Milá Májo, děkuji Ti za splnění mé představy o šatech z pohádky. Když jsem si je oblékla byla to láska na první pohled. Nejradši bych je nosila každý den ❤️❤️❤️ cítila jsem se v nich naprosto přirozeně, jako kdyby byly šité přímo pro mě. Šaty obdivovali nejen všichni svatebčani, ale psalo mi i spoustu nevěst, že zahlédly fotku z naši svatby na různých blozich apod. A ptaly se odkud šaty jsou, že jsou přenádherné. Děkuji tedy ještě jednou za něco tak vyjímečného jako byly právě vaše šaty


Veronika S.

26.08.2017 - Dobrý den, chtěla jsem Vám moc poděkovat za Vaše služby. Celý proces od výbírání a zkoušení šatů byl ve Vašem salónu krásným zážitkem, který jsem si užila nejen já, ale i mé poradkyně (maminka a sestra). Slečny z Vašeho salónu byly příjemné a ochotné. Díky tomu jsem si mohla na svatbu vybrat ty nejkrásnější šaty, které dotáhly náš den k dokonalosti. Rozhodně mohu Váš salón jen doporučit... Skvělé služby a nádherný výběr šatů. Veronika S.© 2018 Insion

Mapa stránek Vytiskni tuto stránku Poslat odkaz na tuto stránku   Salón Maya » Naše zákaznice » Naše nevěstySledujte náš

Instagram

Instagram

a Facebook!

 

Moje