česky | english

« zpět

Nové podmínky pro svatby a salóny..

Nové podmínky pro svatby a salóny..

24.04.2020 - ...radost se mísí s rozhořčením...


Již několik dní usilovně chystáme znovu-otevření. Bohužel, dnes přišla ledová sprcha. Ale postupně...nejdříve to důležité pro Vás.

Od 25. května budou svatby za specifických hygienických podmínek (bohužel opět není konkrétně specifikováno) opět dovoleny. Vláda také uvážila další souvislost - dovolí tedy i provoz restaurací a hotelů. Od 11. května budou fungovat také související služby jako kadeřnice a vizážistky. Otevřít mohou i oblíbené svatební lokace jako zámky.

Jedna souvislost ale vládě jaksi unikla - a tou je bohužel provoz svatebních salónů, respektive jeho omezení, které spočívá v zákazu zkoušení šatů/provozu zkušebních kabinek. Možná je to jen smysl pro humor, představuji si svatební fotografie nevěst, které si nemohly své svatební šaty vyzkoušet...byl by to určitě zajímavý ročník.

Naštěstí nám zůstala alespoň malá zadní vrátka - v provozu smí být krejčovské salóny. Již rezervované šaty Vám tak můžeme upravit a na svatbu vydat. Od 27. dubna jsme Vám tedy opět k dispozici...snad se situace brzy vrátí k normálu.


 


© 2023 Insion

Mapa stránek Vytiskni tuto stránku Poslat odkaz na tuto stránku   Salón Maya » › Nové podmínky pro svatby a salóny.. | Novinky

Instagram

Moje