česky | english

Naše maturantky

Královny plesů v našich šatech.
lze vybrat více souborů, max. 20 foto
Loading ...

Eva

11.07.2019 - Dobry den milá Markétko! V minulých dnech jsem využila služeb Vašeho salonu, a protože jsem musela přijít vícekrát, aby mi šaty dobře padly, setkala jsem se tam s několika mladými slečnami a všechny byly vždy velice ochotné a milé ( především Kristýnka). Dále bych chtěla moc poděkovat Vaši švadlence, která je opravdu velice šikovná. Šaty jsem si půjčovala na slavnostní ceremoniál při příležitosti zahájení filmového festivalu v KV a cítila jsem se v nich velice příjemně a celý večer jsem si náležitě užila. Proto jsem do salonu přivedla i svou dceru, abychom si zde vybrali šaty do tanečních. Je vidět, že svou práci děláte s láskou. Děkuji Vaše spokojená zákaznice Eva


Veronika

10.04.2019 - Dobrý večer, chtěla bych vám moc poděkovat za vypůjčení šatiček, na které nikdy nezapomenu. Byli nádherné a sklidili velký úspěch. Díky nim jsem se celý večer cítila jako princezna. Opravdu děkuji a doufám, že jsem u vás nebyla naposledy. Váš salón doporučuji všem maturantkám!


Laura

24.03.2019 - Dobrý večer, chtěla bych poděkovat za nádherné šaty a za úžasné pomocnice při vybírání, upravení a půjčování. Byly to šaty mých snů a celý večer jsem si v nich neskutečně užila. Doporučuji tento salon všem maturantkám!


Natálie H.

20.03.2019 - Díky těmto nádherným šatům jsem se celý večer cítila skvěle, neustále mi je někdo chválil a kdyby to šlo, mám je doteď na sobě. Váš salon mohu jedině doporučit, vše proběhlo bez problému a personál je velice milý a nápomocný. Moc vám děkuji za vypůjčení a doufám, že jsem u vás nebyla naposledy. :)


Zuzana

17.03.2019 - Děkuji za krásné šaty a za vstřícné služby během celého procesu půjčování! V šatech jsem se cítila skvěle a sklidily na plese velký úspěch. Moc doporučuji!


Gabriela P.

16.03.2019 - Dobrý den, děkuji za půjčení úžasných šatů. Zamilovala jsem se do nich na první pohled. Jsou neobyčejné a všechny milým způsobem zaujaly.


Anežka H.

13.03.2019 - Dobrý den, děkuji za nádherné šaty. Šaty byly jedinečné a cítila jsem se v nich jak princezna. Děkuju i za úpravu šatů, na to že jsem malinká a šaty se musely hodně zkracovat, úprava dopadla úžasně. Byla jsem opravdu spokojená a ani vracet se mi je nechtělo. Děkuji Anežka H.


Daniela K.

13.03.2019 - Dobrý den, děkuji za ty nejkrásnější a nejoriginálnější šaty co jsem kdy viděla. Cítila jsem se v nich báječně a bylo mi líto se jich vzdávat. Nedokážu popsat jak jsem ráda že jsem navštívila zrovna Váš salon. Děkuji Danča K.


Kateřina N.

11.03.2019 - Dobrý večer, moc a moc děkuji za krásné šaty. Měla jsem obyčejné a jednoduché řikala jsem si, ale tolik lidí mi řeklo, že krásnější šaty neviděli a jak moc mi to sluší. Díky takovým slovům jsem si připadala jako princezna. Jsem sportovec a na šaty nejsem zvyklá a bála jsem se, že budu trpět, jenom přece to nejsou sportovní kraťasy a dlouhy ponožky, ale v těch šatech být- nepopsatelný zážitek. Moc děkuji, za výběr šatů, ochotu v půjčovně. Když příště budou potřeba šaty, tak jen Váš Salón. Děkuji! Kateřina N.


Karolína S.

11.03.2019 - Dobrý den, zasílám vam par fotek z šaty půjčené z vašeho salonu. Maturak jsme měli sice uz v lednu, ale bohuzel fotograf dodal fotky az nedávno. Jsem velice spokojená. A děkuju slečně/paní (blondynka, modre oci, tichý hlas) která když mě poprvé videla, tak mi hned rekla, že mi budou sedět tyto šaty. A mela pravdu. Nechtěla jsem je ze sebe sundat.video-1552240850.mp4  (1.17 MB)

Anna P.

11.03.2019 - Dobrý den, nejprve Vám chci moc poděkovat za krásné šatičky, opravdu všem se líbily a dostala jsem na ně v průběhu večera nespočet komplimentů. K Vaším službám nemám nejmenší výtku. Se vším jsem byla spokojená a všechny slečny v salónu byly pokaždé moc milé. Přikládám tedy “pár” fotek, aby budoucí maturantky mohly vidět, jakou krásu tam v salónu máte ☺️. Ještě jednou děkuji a přeji krásný den Anna P.


Kristýna S.

11.03.2019 - Dobrý den, se vším jsem byla velmi spokojena a posílám nějaké ty fotečky. Moc děkuju, Kristýna S.


Terezka

05.03.2019 - Dobrý den, děkuji moc za skvělé šaty a příjemnou zkušenost s nimi spojenou. Zde posílám nějaké foto z plesu. T.


Péťa Tošovská

04.03.2019 - Jedním slovem úžasný! Šaty sklidily velký úspěch a já se díky salonu Maya mohla cítit alespoň na jeden večer jako princezna. Moc děkuji <3


Týna M.

04.03.2019 - Moc Vám děkuju za vypůjčení těchto nádherných šatů. Cítila jsem se v nich jako princezna!❤Doufám,že se mi naskytne nějaká další událost a já budu moct opět zavítat do Vašeho salónu. K.M.


Helena K.

04.03.2019 - Dobrý den


Žaneta Valentová

02.03.2019 - Od prvního kroku do sálu šaty strhly veškerou pozornost. Mnoho lidí se otáčelo a jejich překvapené pohledy mě doprovázely na každém kroku. Prožila jsem dokonalý večer v nádherných šatech. Mohu Vás jedině doporučit! Milý personál a opravdu skvostné šaty. :)


Eliška

27.02.2019 - Dobrý den, děkuji za půjčení krásných šatů, ples se vydařil a šaty jsem si naprosto užila. Váš salón doporučim určitě dál. E.


Oleksandra Jarišová

24.02.2019 - Půjčovala jsem si šaty v salónu Maya na můj maturitní ples a byly zkrátka úžasné! :) Naprosto jsem je zbožňovala a slyšela celý večer jen chválu. Zasloužil se na tom hlavně ochotný a schopný personál. Slečny byly přívětivé, trpělivé a ochotné při každém problému - moc jsem si to užila a nejradši bych si šaty nechala! Můžu jen doporučit :)


Marková

21.02.2019 - Dobrý den. Ples se vydařil a šaty měly úspěch... P.K.


Karolína S.

20.02.2019 - Ahojky, moc za sebe a mou kamarádku za krásný ples, který jsme díky Vám a Vašim šatům mohli zažít..❤️


Bára Z.

18.02.2019 - Dobrý den, moc bych Vám chtěla poděkovat za půjčení těchto krásných šatů. Šaty měly obrovský úspěch u rodiny, známých ale i u cizích lidí. Já jsem se v nich osobně cítila opravdu jak princezna. Určitě Vás mohu jen a jen doporučit. Přeji krásný den


Natálie Vašková

18.02.2019 - Dobrý den, chtěla bych moc poděkovat za vysněné šaty na maturitní ples. Slečny v salonu byly vždy milé, úpravy proběhly bez komplikací, a všem se šaty moc líbily. Ještě jednou, děkuji!

Terka R.

16.02.2019 - Dobrý večer. Mám na srdci jednu velmi důležitou věc. Mé srdce se několikrát za večer rozbušilo jen díky šatům. Oči mnoha známých i neznámých lidí zářily při pohledu na ty šaty. Patří Vám velké díky. Už od mé první návštěvy salónu jsem věděla, že to je ono! - to pravé! Slečny byly vždy velmi milé, ochotné, nápomocné a celý salón mi vytvořil krásné prostředí pro výběr šatů na můj významný večer. Úprava šatů proběhla naprosto bez problémů. Mockrát Vám všem děkuji! T.R.


Sára Janatová

14.02.2019 - Dobrý den, chtěla bych Vám poděkovat za pujčení těch nejkrásnějších šatů. Když jsem k Vám přišla, všechny jste byly neskutečně ochotné a pomohly jste mi vybrat si opravdu dobře. Můžu Vás jen doporučit


Patricie Jiříková

13.02.2019 - Šaty byly úžasné, užila jsem si je cely večer:) určitě bych si vybrala na další plesy šaty u Vás.


Lucie V.

13.02.2019 - Dobrý den, šaty byly úžasné, cítila jsem se jako princezna a posílám i pár fotek. Moc děkuji za veškerou ochotu. L.V.


Linda

11.02.2019 - Moc děkuji salonu Maya za možnost cítit se jeden večer jako princezna. Opravdu krásné šaty. V salonu jsem měla problém s rozhodnutím se mezi několika dalšími krásnými šaty, ale jsem ráda, že to nakonec vyhrály tyhle. ❤️ Maximální spokojenost!


Žaneta

10.02.2019 - Děkuji za nejkrásnější šaty večera.


Jitka

04.02.2019 - Musím říct, že šaty byly nádherné, pohodlné, krásně se mi celý večer nosily. Cítila jsem se výjimečně a každý mě vychvaloval. Díky moc, byli jste první salon, který jsem navštívila a líbil se mi váš přístup. Tak snad příště, až budu vybírat šaty na svatbu!


Klára

04.02.2019 - Dobrý den, zpětně moc moc děkuji za půjčení těchto nádherných šatů. Večer v nich byl pohádkou.


Barbara

02.02.2019 - Šaty mi chválilo spoustu lidí :) Byla jsem princezna rebelka a moc jsem si to užila! Děkuji moc za půjčení.


Nikol

01.02.2019 - Dobrý den. Chtěla bych vám moc poděkovat za půjčení šatiček. Mohla jsem si ples užít bez starosti a spokojená. Mohu vám říct, že mi šaty každý chodil chválit a ptali se mě odkud jsou, takže jsem váš salón mohla celý večer jen doporučovat a vychvalovat. Ještě jednou tedy děkuji za pocit, který se nedal popsat a za to, že jsem mohla vypadat jako princezna. Jsem si jistá, že až dojde na svatbu váš salón opět bez váhaní zvolím. Tak snad brzy nashledanou.


Klára Ř.

28.01.2019 - Dobrý den, moc děkuju za půjčení těchto překrásných šatů. Cítila jsem se jako princezna.


Péťa K.

28.01.2019 - Dobrý den, Byla jsem naprosto nadšená! Vše bez problémů, v šatičkách jsem zářila celý večer! Cítila jsem se jako princezna. Moc děkuji za možnost, mít na maturitní ples šaty od mojí nejoblíbenější návrhářky Sherri Hill. Zasílám i pár foteček. Krásný den, Petra. :)


Eliška K.

27.01.2019 - Dobrý den, posílám fotku z mého maturitního plesu. S šatama jsem byla moc spokojená a děkuju za půjčení.


Hana M.

23.01.2019 - Dobrý den, moc děkuji za půjčení těch nejúžasnějších šatů. Mé přání bylo, se alespoň jednou cítit jako princezna a díky Vám se mi to splnilo. Mohla bych je nosit pořád. S pozdravem Hana M.


Nikol O.

23.01.2019 - Díky Vašim šatům ke mne chodily dívky celý večer a říkaly jak mám nádherné šaty. Děkuji moc bez šatů Sherri Hill by ples nebyl tak krásný.254D2390-0A89-444C-95AA-853BF8E65C5C.mov  (1.54 MB)

Martina S.

23.01.2019 - Dobrý den, chtěla bych Vám touto cestou moc poděkovat za zapůjčení nádherných šatů na maturitní ples, díky nimž jsem si ples mohla skvěle užít. Jsem ráda, že jsem právě u Vás našla z velkého výběru samých překrásných ty správné šaty pro sebe. V příloze posílám pár fotek ze svého velkého večera a budu se těšit zase někdy na viděnou! M.


Adéla R.

23.01.2019 - Dobré odpoledne. Posílám fotku s kamarádkou z maturitního plesu ve Vašich úžasných šatech. Oboje jsou od Vás. Budeme rády, když je na Vašem profilu zveřejníte a tímto ještě jednou mockrát děkujeme za skvělé služby! Jistě Vás všude doporučíme


Terka K.

21.01.2019 - Dobrý den, já děkuji Vám za půjčení těch nejhezčích šatů. Kdybych někdy potřebovala plesové šaty, tak se určitě na Vás obrátím. Ještě jednou děkuji. Tereza K.


Nela Maria

20.01.2019 - Dobrý den, ráda bych poděkovala za možnost zapůjčení šatů z Vašeho salónu Maya a za velmi milou a profesionální obsluhu. Šaty zcela splňovaly moje očekávání a představy. Byly opravdu dokonalé a padly jako ulité. Loučení s nimi bylo opravdu těžké. S pozdravem, Nela Maria M.


Katka B.

20.01.2019 - Krásný den, šaty sklidily obrovský úspěch, takže ještě jednou děkuji za Vaše služby a milé jednání. S pozdravem, Kateřina B.


Natali N.

20.01.2019 - Děkuji za tak úžasné šaty, všem doporučuji jen Váš salón! Opravdu se nikdo nemohl vynadívat a i lidi, které jsem neznala za mnou chodily s připomínkou, jak dokonalé šaty mám!


Nela G.

19.01.2019 - Dobrý den, chtěla bych moc poděkovat za půjčení šatů a za velmi ochotnou a milou obsluhu, která pomůže i poradí. Oceňuji také individualní přístup ke každé zákaznici a upravení šatů, aby padly jako ulité:). Jsem ráda, že jsem si zrovna u Vás šaty vybrala. S pozdravem Nela G.


Týna K.

19.01.2019 - Dobrý den, díky Vašim šatům považuji svůj maturitní večer jako jeden z nejkrásnějších v mém životě - nesmírně jsem si ho užila a spousta lidí mi šaty chválila, jak jsou krásné. Děkuji moc, Týna


Barbora K.

17.01.2019 - Děkuji mockrát salonu Maya za péči a zapůjčení těch nejkrásnějších šatů, jaké jsem si mohla přát! Tolik chvály jsem jeste nezažila, takze noc děkuji! ❤️


Veronika N.

14.01.2019 - Dobrý den, ještě jednou moc děkuji za propůjčení šatů, z vašeho salónu Maya. Šaty měly velký úspěch a moc jsem si to v nich užila. S pozdravem a přáním hezkého dne. Veronika N.


Lucie V.

14.01.2019 - Dobrý den, ráda bych poděkovala za půjčení nádherných šatů, posílám odkaz na pár fotek z plesu. S pozdravem, Lucie V.


Nikol K.

12.01.2019 - Dobry den, dekuji moc za krasne saty a Vasi spolupraci. N.


Anna H

08.01.2019 - Krásný večer, moc děkuji za půjčení nádherných šatů! Ples byl díky nim okouzlující. Obsluha v salónu byla velmi milá a hlavně ochotná. Vše proběhlo hladce a bez komplikací. Tímto děkuji a doporučím všem budoucím maturantkám


Adéla

07.01.2019 - 4.1.2019 - Jeden z prvních maturitních plesů v roce a zrovna na něm zářily tyhle rudé krásky! Děkuji moc za možnost půjčení. Každý jen chválil a slyšela jsem i slova, že mám nejhezčí šaty ze všech maturantek. (Moc milá obsluha v salonu, navštívím určitě ještě někdy) S láskou Adéla


Terezka Ř.

18.12.2018 - Dobrý večer, šaty se líbily ohromně, naprosto výjimečný kousek! Zašlu v příloze pár fotek. Určitě váš salon ještě navštívím. Děkuju. Hezké Vánoce. S pozdravem Terezka Ř


Anna B.

12.12.2018 - Dobrý den, chtěla bych vám tímto moc poděkovat za půjčení těch nejkrásnějších šatů na maturitní ples. Šaty se moc líbily a myslím, že jsem si v nich svůj večer pořádně užila. Všem váš salon určitě ráda doporučím a zasílám také několik fotografií z plesu ❤️. A.B.


Žofie

10.12.2018 - Dne 6.12. jsem měla ples v Lucerně a i v takhle velkém prostoru šaty krásně vynikly! Byla jsem velmi spokojená, šaty mi vybrala slečna že salónu a opravdu se dokonale trefila❤️ Můžu salón jen doporučit!


Maruška & Terka

06.12.2018 - Dne 10. listopadu 2018 jsme spolu s moji spolužačkou Terkou měly maturitní ples. Na tuto příležitost jsme si půjčily plesové šaty a řekla bych, že lépe jsme si vybrat nemohly. 100% spokojenost jak s šaty, tak s personálem salonu. Chtěla bych vám i za moji spoluzačku ještě jednou moc poděkovat!


Tereza Vaněčková

24.10.2018 - Půjčila jsem si dlouhé šaty s rozparkem a holymi zády na Erotický ples a sklidili velký úspěch a moc jsem si to v nich užila. Děkuji salonu Maya za půjčení krásných šatů a flexibilní čas zapůjčení.


Anička

14.07.2018 - Dobrý den, šaty byly rozhodně nejkrásnější na celém plese a sklidily obrovský úspěch. Mockrat děkuji. Posílám pár fotek na ukázku. Anička


Kristýna Pěknicová

26.03.2018 - Moc bych chtěla poděkovat salonu Maya a všem jeho milým asistentkám, které mi pomáhaly při výběru těchto krásných šatů, díky kterým jsem se cítila celý večer jako princezna. Děkuji a všem budoucím maturantkám doporučuji❤️


Vendy Kalinova

18.03.2018 - Děkuji za přenádherné šaty. Bylo těžké se s nimi rozloučit


Kristína F.

07.03.2018 - Dobrý den, chtěla bych Vám poděkovat za nejhezší šaty, který jsem si mohla kdy přát. Velmi nerada jsem je Vám vracela. Slyšela jsem jen velkou chválku. Ještě jednou děkuji a posílám pár fotek. Kristína


Klárka K.

06.03.2018 - Dobrý den, čekala jsem s dodáním fotografií od našeho fotografa. Každopádně jsem nadšená! Všechno probíhalo v naprostém pořádku, domluva byla perfektní. Musím se pochlubit, že nejeden člověk mi řekl, že tyhle šaty byly nejhezčí, co letos zatím na maturitních plesech viděl! Mockrát vám děkuji a v příloze zasílám fotografie jen tak pro zajímavost. Přeji hezký den, Klára K.


Barča

07.02.2018 - Dobrý den, chtěla bych Vám moc poděkovat za zapůjčení těch nejkrásnějších šatů, ve kterých jsem se cítila jako princezna. Byla jsem s Vašimi službami moc spokojená a můžu váš salon všem jen doporučit. :) Ještě jednou moc děkuji. B.


Natálka

17.01.2018 - Dobrý den, chtěla bych moc poděkovat za možnost půjčení krásných šatů na svůj maturitní ples. Šaty se všem líbily a já se cítila opravdu jako princezna. Také bych chtěla poděkovat za ochotu a za příjemnou atmosféru při samotném vybírání. Rozhodně tento salon budu doporučovat všude a vždy. Ještě jednou velké DĚKUJI! N.


Šárka v.

12.01.2018 - Dobrý den, chtěla bych Vám moc poděkovat za půjčení těchto nádherných šatů. Ples jsem si moc užila a šaty se moc líbily. Byl to zážitek na celý život. Š.V.


Anežka a Terezka

10.01.2018 - Dobrý večer, mockrát děkuji za spolupráci s Vaším salónem - hezčí šaty nikdo neměl. Přikládám Vám tedy do přílohy za mě i za kamarádku (také šaty od vás) tři fotky. Budu se těšit při výběru svatebních šatů! :). A.


Lindička

10.01.2018 - Dobrý den, ples jsme si moc užili a já jsem byla se šaty moc spokojena. Všichni mi je chválili. Posílám vám fotky v šatech ;). L.


Nella a Terezka

10.01.2018 - Dobrý den, chtěla bych vám poděkovat za půjčení šatů ☺️. Maturitní ples jsme si moc užili ;). Posílám vám 2 fotky s kamarádkou Terezkou, která má šaty také od vás ☺️. Obdržely jsme spoustu chvály, děkujeme :). N.


Adélka P.

10.01.2018 - Dobrý večer, měla jsem od vás půjčené šaty na maturitní ples a byla jsem velice spokojená! ;) Přišel mi email s prosbou o fotografie z plesu. Níže posílám a ještě jednou děkuji za půjčení nádherných šatů. Adéla P.


Natálka & Nicol

10.01.2018 - Dobrý den, chtěla bych jeste jednou poděkovat za vypůjčení krásných šatů na náš maturitní ples, byly jsme maximálně spokojené <3! N.


Dominika P.

08.08.2017 - Dobrý den, chtěla bych Vám velice poděkovat za naprosto profesionální přístup Vašeho personálu. Šaty měly velice kladné ohlasy a já si konečně připadala jako princezna. Vždy budu vzpomínat na to, jak jsem chtěla úplně jiné šaty, ale když jste mi přinesly tyto, naprosto jsem jim propadla. Každý maturitní ples je úzce spjatý s šaty a já si je vždy při vzpomínce na ples vybavím jako první. Děkuji moc za vše, co Váš salon pro mě udělal a přeji spoustu dalších spokojených zákaznic, jako jsem já. S přáním krásného dne Dominika P.


A.W.

15.02.2017 - Dobrý den, s vašim salonem jsem byla velmi spokojena, jak se satickami tak s přístupem vašich slečen v salonu. Všude budu jen a jen doporučovat, a při další příležitosti zamířim rovnou k vám. Ještě jednou vám moc děkuji :-) A.W.


 

© 2019 Insion

Mapa stránek Vytiskni tuto stránku Poslat odkaz na tuto stránku   Salón Maya » Naše zákaznice » Naše maturantky

Sledujte náš

Instagram

Instagram

a Facebook!

 

Moje