česky | english

Naše maturantky

Královny plesů v našich šatech.
lze vybrat více souborů, max. 20 foto
Loading ...

Tereza Vaněčková

24.10.2018 - Půjčila jsem si dlouhé šaty s rozparkem a holymi zády na Erotický ples a sklidili velký úspěch a moc jsem si to v nich užila. Děkuji salonu Maya za půjčení krásných šatů a flexibilní čas zapůjčení.


Anička

14.07.2018 - Dobrý den, šaty byly rozhodně nejkrásnější na celém plese a sklidily obrovský úspěch. Mockrat děkuji. Posílám pár fotek na ukázku. Anička


Kristýna Pěknicová

26.03.2018 - Moc bych chtěla poděkovat salonu Maya a všem jeho milým asistentkám, které mi pomáhaly při výběru těchto krásných šatů, díky kterým jsem se cítila celý večer jako princezna. Děkuji a všem budoucím maturantkám doporučuji❤️


Vendy Kalinova

18.03.2018 - Děkuji za přenádherné šaty. Bylo těžké se s nimi rozloučit


Kristína F.

07.03.2018 - Dobrý den, chtěla bych Vám poděkovat za nejhezší šaty, který jsem si mohla kdy přát. Velmi nerada jsem je Vám vracela. Slyšela jsem jen velkou chválku. Ještě jednou děkuji a posílám pár fotek. Kristína


Klárka K.

06.03.2018 - Dobrý den, čekala jsem s dodáním fotografií od našeho fotografa. Každopádně jsem nadšená! Všechno probíhalo v naprostém pořádku, domluva byla perfektní. Musím se pochlubit, že nejeden člověk mi řekl, že tyhle šaty byly nejhezčí, co letos zatím na maturitních plesech viděl! Mockrát vám děkuji a v příloze zasílám fotografie jen tak pro zajímavost. Přeji hezký den, Klára K.


Barča

07.02.2018 - Dobrý den, chtěla bych Vám moc poděkovat za zapůjčení těch nejkrásnějších šatů, ve kterých jsem se cítila jako princezna. Byla jsem s Vašimi službami moc spokojená a můžu váš salon všem jen doporučit. :) Ještě jednou moc děkuji. B.


Natálka

17.01.2018 - Dobrý den, chtěla bych moc poděkovat za možnost půjčení krásných šatů na svůj maturitní ples. Šaty se všem líbily a já se cítila opravdu jako princezna. Také bych chtěla poděkovat za ochotu a za příjemnou atmosféru při samotném vybírání. Rozhodně tento salon budu doporučovat všude a vždy. Ještě jednou velké DĚKUJI! N.


Šárka v.

12.01.2018 - Dobrý den, chtěla bych Vám moc poděkovat za půjčení těchto nádherných šatů. Ples jsem si moc užila a šaty se moc líbily. Byl to zážitek na celý život. Š.V.


Anežka a Terezka

10.01.2018 - Dobrý večer, mockrát děkuji za spolupráci s Vaším salónem - hezčí šaty nikdo neměl. Přikládám Vám tedy do přílohy za mě i za kamarádku (také šaty od vás) tři fotky. Budu se těšit při výběru svatebních šatů! :). A.


Lindička

10.01.2018 - Dobrý den, ples jsme si moc užili a já jsem byla se šaty moc spokojena. Všichni mi je chválili. Posílám vám fotky v šatech ;). L.


Nella a Terezka

10.01.2018 - Dobrý den, chtěla bych vám poděkovat za půjčení šatů ☺️. Maturitní ples jsme si moc užili ;). Posílám vám 2 fotky s kamarádkou Terezkou, která má šaty také od vás ☺️. Obdržely jsme spoustu chvály, děkujeme :). N.


Adélka P.

10.01.2018 - Dobrý večer, měla jsem od vás půjčené šaty na maturitní ples a byla jsem velice spokojená! ;) Přišel mi email s prosbou o fotografie z plesu. Níže posílám a ještě jednou děkuji za půjčení nádherných šatů. Adéla P.


Natálka & Nicol

10.01.2018 - Dobrý den, chtěla bych jeste jednou poděkovat za vypůjčení krásných šatů na náš maturitní ples, byly jsme maximálně spokojené <3! N.


Dominika P.

08.08.2017 - Dobrý den, chtěla bych Vám velice poděkovat za naprosto profesionální přístup Vašeho personálu. Šaty měly velice kladné ohlasy a já si konečně připadala jako princezna. Vždy budu vzpomínat na to, jak jsem chtěla úplně jiné šaty, ale když jste mi přinesly tyto, naprosto jsem jim propadla. Každý maturitní ples je úzce spjatý s šaty a já si je vždy při vzpomínce na ples vybavím jako první. Děkuji moc za vše, co Váš salon pro mě udělal a přeji spoustu dalších spokojených zákaznic, jako jsem já. S přáním krásného dne Dominika P.


A.W.

15.02.2017 - Dobrý den, s vašim salonem jsem byla velmi spokojena, jak se satickami tak s přístupem vašich slečen v salonu. Všude budu jen a jen doporučovat, a při další příležitosti zamířim rovnou k vám. Ještě jednou vám moc děkuji :-) A.W.


 

© 2018 Insion

Mapa stránek Vytiskni tuto stránku Poslat odkaz na tuto stránku   Salón Maya » Naše zákaznice » Naše maturantkySledujte náš

Instagram

Instagram

a Facebook!

 

Moje