česky | english

Doporučujeme

Díky zkušenostem v oboru jsme pro Vás z nepřeberného množství firem a dodavatelů služeb pro svatby a společenské akce vybrali ty nejlepší. Prověření dodavatelů jsou zárukou hladce probíhající svatby, při které se budete s partnerem moci soustředit především na sebe a své blízké, nikoliv na dění v zákulisí.


Svatební fotografie

Lada Baladová - Fotografie od Lady jsou jedinečně přirozené. Vznikají jakoby mimochodem, a přesto jsou mnohem víc než obyčejnými fotkami. Mají své kouzlo a rozpoznatelný rukopis. Místo v jejím kalendáři je žhavým zbožím!

Daniel Šeiner - Vedle svatební fotografie nabízí Daniel také focení ve fotoatelíeru, kde Vás čeká nejen originalita, ale také prvotřídní technické zázemí, které umožní splnit i Vaše nejnáročnější přání. 

Alena Šreflová - Milá fotografka, se kterou je příjemné trávit svatební den. Její fotografie vždy zachycují něco navíc - jedinečnost a atmosféru Vašeho velkého omažiku.

Kateřina Dolejšová - Mladá fotografka z Mostu, která rychle získává zkušenosti a rozvíjí svůj přirozený styl.

Khiria - Absolventka Institute of Visual Communication and Art, Prague a studentka Fakulty umění a designu v Ústí n. L. s originálním a jasně rozpoznatelným stylem.

Fotime-svatby.cz - Renata a Pepa jsou veselý a tvůrčí tým, který díky skvělé vzájemné spolupráci zachytí i to, co by samostatně pracujímu fotografovi mohlo uniknout.

Alena Borlová - Svatbu vnímá jako cele a pulsující organismus. Zachytí emoce, atmosféru a naznačí intimnost tohoto jedinečného okamžiku. Svatební foto ji baví a na výsledku je to vidět.

Robert Zauer - Teplický fotograf do jehož fotografického záběru patří portréty ateliérové i exteriérové, svatby, plesy a jiné události, fotografování těhulek a miminek i fotografování módy a aktů.

Svatební video

Zvěčněte se - Svatební video, které budete chtít vidět znovu a znovu. Jedinečná památka na Váš velký den, která Vám umožní si kdykoliv oživit jeho atmosféru.

Organizace svatby

CreativeWeddings - Kreativní tým mladých lidí, pro které jsou svatby velkým koníčkem. V rámci každé svatby pro Vás vypracují individuální plán a návrhy realizace. Svatba snů bez starostí!

WeddingFactory - Vaše pravá ruka a nejlepší kamarádka při každém kroku k dokonalé svatbě.

Dekorace

Anette - Simona Břečková - Kompletní květinový servis plný kreativity a nápadů. Připraví pro Vás jak pouze originální svatební kytici, tak kompletní svatební dekoraci, jejíž rozsah nemá žádná omezení.

Talpa Flowers - Nepatří mezi běžná květinářství, která znáte z Vašeho okolí. Vybrali si o něco složitější cestu zakázkové květinové dílny. Díky tomu jsou klientům k dispozici i o víkendech a do pozdních odpoledních hodin. Proberou s Vámi vaše přání, kdykoli si usmyslíte, kytice a dekorace pak připraví přesně podle zadání z prvotřídních květin přímo z holandské květinové burzy.

Svatební-ráj.cz - Široká nabídka svatebních dekorací, doplňků a bižuterie pro Váš svatební den. Originální aranžmá svatebního automobilu. Floristický servis a aranžování.

Automobily

Perfectly4you - Hodí se na Vaši svatbu luxusní limuzína veterán, nebo dáte přednost originálnímu a trochu bláznivému VW Bulli?

Stylistky

Linda Radostová - Nemůžete se rozhodnout, jaký styl svatebních šatů zvolit, jaké vybrat doplňky a účes? Linda, stylistka s mezinárodními zkušenostmi, je plná nápadů a zaručeně pro Vás připraví styling, ve kterém zazáříte. Navíc si s ní u toho užijete spoustu zábavy!

Vizáž

Monika Navrátilová - Volba mnoha profesionálů v oboru a milý člověk k tomu, který se nesnaží jen prosadit svou představu, ale také splnit Vaše přání.

Vlaďka Krajníková - Vítězka mezinárodního mistrovství v make-upu v německém Dusseldorfu. V konkurenci 14 zemí Evropy získala za zpracování tématu “Picknic” nejvyšší počet bodů a tím titul nejcennější, tedy Mezinárodní mistryně make-upu. 

Kateřina Drobná - Nezávislá kosmetická poradkyně a sales director značky Mary Kay pro Vás připraví kompletní look pro Vaši svatbu, který zahrnuje nejen make-up, ale také vlasový styling.

 

 © 2023 Insion

Mapa stránek Vytiskni tuto stránku Poslat odkaz na tuto stránku   Salón Maya » O nás » Doporučujeme Organizace svatby

Instagram

Moje