česky | english

« zpět

Vybírali jsme nové svatební šaty pro rok 2015

Vybírali jsme nové svatební šaty pro rok 2015

24.03.2015 - nové svatební šatly allure bridals


Ve dnech 23. - 24. března nás evropské zastoupení naší vlajkové značky Allure Bridals pozvalo (jako svého výhradního dovozce do ČR) na překrásný zámeček Coombe Abbey blízko Birminghamu na představení nové kolekce svatebních šatů. Během úžasných dvou dní plných přehlídek a společenských akcí jsme měli možnost v předstihu shlédnout překrásnou novou kolekci.

Kolekce Podzim 2014 je plná rafinovaných modelů, které odpovídají nejnovějším trendům v oblasti svatební módy. Přináší tedy nejen překrásně zpracované krajkové zdobení v tradiční bílé a slonovinové barvě, ale také okouzlující šaty v pudrových a světle mentolových tónech, které budou v letošní sezóně jasnou volbou pro moderní nevěsty, které touží po originalitě.

Pro naší půjčovnu jsme pro Vás vybrali téměř dvacet nových modelů, které očekáváme v srpnu 2014. Nejbližší dodávka nových šatů z kolekce Jaro 2014 Vás čeká ale již druhý týden v červnu. Je na co se těšit! 

Jakmile šaty dorazí, objeví se v aktuální nabídce naší půjčovny zde. Kompletní přehled nový kolekcí, které si u nás samozřejmě můžete i objednat ke koupi, najdete na www.allurebridals.com.


Malá fotoreportáž z představení nové kolekce


 


© 2023 Insion

Mapa stránek Vytiskni tuto stránku Poslat odkaz na tuto stránku   Salón Maya » › Vybírali jsme nové svatební šaty pro rok 2015 | Novinky

Instagram

Moje