česky | english

« zpět

Svatební šaty na rok 2023 – Co Vás čeká a kdy si přijít vybrat?

Svatební šaty na rok 2023 – Co Vás čeká a kdy si přijít vybrat?

20.08.2022 - Nová svatební kolekce 2023


My víme, je to těžké, tak moc je chcete mít vybrané, tak moc se na ně těšíte… ale vydržet stojí za to! Letos jsme pro Vás na svatebním veletrhu v Barceloně objednali nejvíc svatebních šatů v naší historii. Naší nabídce bude vládnout prakticky kompletní kolekce jedné z aktuálně nejžhavějších značek svatebního trhu – Milla Nova, které budou zdárně sekundovat naše další tradiční značky a jedna novinka specializující se na boho svatební šaty a modely pro svatby na pláži.
 
Teď tedy tak klíčová informace – kdy bude možné modely vyzkoušet? Zkoušky si již nyní můžete rezervovat na termíny od 1. října 2022. Proč až v říjnu? Důvod je jednoduchý – kvalita! Kvalita našich služeb – chceme se Vám plně věnovat a od června do konce září jsme ve špičce svatební sezóny, a protože nechceme, aby nevěsty byly rušeny špičkou rezervací na plesovou sezónu, která tradičně nastává v září. Dalším důvodem je kvalita šatů – snažíme se zabránit jejich nadměrnému a předčasnému zkoušení, kterým šaty trpí. Vždyť přeci i výběr šatů tvoří součást svatební atmosféry. I z toho důvodu můžete využít naše oblíbené premium zkoušky s lahví prosecca nebo pravého šampaňského. Naše standardní zkoušky však stále zůstávají bezplatné.
 
Těšíme se, až Vás uvidíme zářit v novinkách z naší nabídky!

 


© 2023 Insion

Mapa stránek Vytiskni tuto stránku Poslat odkaz na tuto stránku   Salón Maya » › Svatební šaty na rok 2023 – Co Vás čeká a kdy si přijít vybrat? | Novinky

Instagram

Moje