česky | english

« zpět

Svatební kolekce 2022

Svatební kolekce 2022

01.10.2021 - Žhavé novinky pro příští sezónu již k vyzkoušení!


Stalo se pro nás již tradicí, že vždy 1. října ve svatebním salónu Maya představujeme nejnovější modely pro nadcházející svatební sezónu. Letos, tedy pro sezónu 2022, se mi zdá, že návrháři po delší době přicházejí s výraznějšími změnami a modely jsou odvážnější a romantičtější než, kdy předtím.

Nejvýraznějším letošním trendem, znatelným na mnoha modelech z naší nabídky, je přiznaný korzet s košíčky, který tvaruje postavu. Někomu se tento typ korzetu může zdá odvážný pro svatební šaty, já ho ale vidím jako dokonale ženský. Krásu nevěsty pak ještě rozzáří třpytivé materiály ve zlatavých tónech, které nádherně odráží denní i umělé světlo. Některé z modelů pak letos ozvláštňují prvky jako romantická padlá ramínka, rukávky a velké mašle na ramenou, často najdeme také transparentní rukávy, korzety a pro odvážnější i celé sukně. Nechybí ale ani elegantní jednoduché šaty se zajímavým střihem nebo výrazným prvkem, jakým může být třeba velkých výstřih odhalující záda.

Moc rádi Vám rezervujeme zkoušku Vašich vysněných šatů. Ideální je si schůzku rezervovat telefonicky, abychom mohli operativně přizpůsobit termín Vašim i našim možnostem. Říjnové sobotní termíny jsou bohužel již nyní téměř všechny zamluveny, ale v týdnu nebo ideálně v dopoledních hodinách se najde volné místo ke zkoušce třeba i druhý den.  Pokud na zkoušku nespěcháte, můžete k rezervaci využít i formuláře nebo e-mailu. Nezapomínejte ani na možnost prémiové zkoušky s větším doprovodem a láhví prosecca nebo pravého šampaňského.

Těšíme se na Vaší návštěvu. Tým salónu Maya


 


© 2023 Insion

Mapa stránek Vytiskni tuto stránku Poslat odkaz na tuto stránku   Salón Maya » › Svatební kolekce 2022 | Novinky

Instagram

Moje