česky | english

« zpět

Salón dočasně uzavřen - změny rezervací

Salón dočasně uzavřen - změny rezervací

14.03.2020 - Jak postupovat při změně rezervace?


Vzhledem k nezbytným opatřením nařízeným vládou v souvislosti se šířením koronaviru nám dovolte Vás informovat, že svatební salón je do odvolání uzavřen. Všechny rezervační zálohy na doposud neuskutečněné akce Vám rádi bezplatně přesuneme na nový termín v následujících 12 kalendářních měsících (platí pro stejný model šatů). Většina akcí se pravděpodobně uskuteční ve změněných termínech.
Požadavek na přesun je nutné zaslat emailem na praha@salonmaya.cz. Do předmětu uveďte: "Koronavirus - změna rezervace č....", a pokud již znáte nový termín akce, uveďte jej v emailu, rezervaci přímo na daný termín přesuneme. Telefonicky prosím změnu nenahlašujte.  Refundace není možná, jelikož se nejedná o pochybení na naší straně, ale tzv. zásah vyšší moci. Nařízení plně podporujeme a věříme, že přispěje k brzkému návratu našich životů k normálu. Přejeme Vám pevné zdraví a co nejmenší dopady na Vás a Vaše blízké.
 
Due to the recent government regulation our bridal shop is closed until further notice. All the reservations for upcoming cancelled events will be shifted to a new term within the next 12 calendar months free of charge (for the same dress). To shift your reservation, it is necessary to send an email to praha@salonmaya.cz stating subject: "Coronavirus - change of reservation n°....". If you already know the new date of your event, let us know, we will shift the date directly. Refunds are not possible since this is a force majeure event. We fully support the current government regulations and believe they will contribute to early return of our lives back to normal. We wish you good health and smallest possible impacts of the situation to you and your families.

 


© 2024 Insion

Mapa stránek Vytiskni tuto stránku Poslat odkaz na tuto stránku   Salón Maya » › Salón dočasně uzavřen - změny rezervací | Novinky

Instagram

Moje