česky | english

« zpět

Prstýnek pod stromečkem?

Prstýnek pod stromečkem?

24.12.2020 - Našla jste letos nečekaný dárek? Jaká byla vaše žádost o ruku?


Je za námi Štědrý večer, čas kouzel a splněných přání. Mnoho z Vás našlo pod stromečkem prstýnek, buď klasicky zabalený v malé krabičce, která už sama napoví, nebo ve velké krabici od staré televize, která skrývá dalších patnáct malých krabiček, a ta poslední je ta kouzelná. Nebo možná visel někde na stromečku místo ozdobičky a partner vás naváděl, ať hledáte dál, i když už pod stromečkem žádné dárky nebyly. Vždy po Vánocích a Novém roce nám zvoní v salónu telefon, kde na druhém konci je šťastná, nově zasnoubená slečna, která shání šaty. Máme tu nějakou šťastnou, která ho letos u stromečku našla? Přála byste si dostat prstýnek na Vánoce nebo to pro Vás není dost romantické a radši byste byla požádána jindy?

Moje žádost o ruku proběhla 22.prosince před devíti lety . Žili jsme tehdy ještě v Mostě a já měla malou pobočku právě tam. Můj dnešní manžel si mě přijel vyzvednout do práce, že jedeme na výlet do Prahy. Do toho mi volá můj táta, že dostal sumce a nemá ho kam dát, že ho přiveze k nám do vany, takže jsme ještě zajeli domu dát sumce do vany. Pak jsme už vyrazili, zaparkovali jsem pod Vyšehradem, že jdeme na večeři. Když jsme přicházeli před baziliku sv. Petra a Pavla, zrovna začínalo sněžit a odbíjely zvony, když si kleknul a požádal. Byl to sen. Pak jsme šli na připravenou romantickou večeři v Rio`s, Po večeři ještě procházka po okolí - ten den byl úplněk a zrovna asi dvacet lidí vypustilo lampion štěstí. Sice mu hrála do karet trochu náhoda, ale bylo to jako ze sna. Už jsme spolu skoro dvacet let, máme tři děti a vím, že budeme šťastní až na věky. 

A jaká byla Vaše žádost o ruku, byla romantická, originální, veselá, veřejná nebo prostě jen Vaše? Budu ráda, když mi pošlete Vaše příběhy, z kterých udělám další článek ;). 
 
Mějte krásné sváteční dny. Mája


 


© 2023 Insion

Mapa stránek Vytiskni tuto stránku Poslat odkaz na tuto stránku   Salón Maya » › Prstýnek pod stromečkem? | Novinky

Instagram

Moje