česky | english

« zpět

Otevíráme 10.5.2021

Otevíráme 10.5.2021

07.05.2021 - Za jakých podmínek a co je nového?


Milé zákaznice, uzavírka, která měla původně trvat několik týdnů, byla nakonec opravdu nekonečná. Čekalo nás několik nenaplněných očekávání, když nám vláda oznámené otevírání na poslední chvíli zrušila, ale teď to vypadá, že už snad otevíráme skutečně.

Od pondělí 10. května 2021 si tak opět můžete rezervovat termíny zkoušek šatů. Svatební salón bude obsluhovat výhradně objednané zákaznice, abychom mohli dodržovat všechna hygienická opatření, a náš personál bude pravidelně testován. Věříme tedy, že se nám pro Vás podaří vytvořit bezpečné a příjemné prostředí, na které jste u nás zvyklé.

Přednostně si svou zkoušku rezervujte telefonicky na čísle 252 543 888, abychom společně vybrali vhodný termín podle naší obsazenosti a Vašich možností. Pokud nás zrovna nezastihnete na telefonu, můžete využít formulář zde. Odpolední termíny se nám rychle zaplňují, pokud tedy máte možnost dorazit v dopoledních hodinách, upřednostněte, prosím, tuto variantu. V případě velkého zájmu pro Vás otevřeme i nedělní termíny, abychom Vám po dlouhé uzávěře mohli co nejlépe vyhovět.

V salónu Vás čeká obrovská nabídka nových modelů, které Vám kvůli vládním opatření zůstaly doposud skryty!

Moc se na Vás těšíme, tým Salónu Maya


 


© 2023 Insion

Mapa stránek Vytiskni tuto stránku Poslat odkaz na tuto stránku   Salón Maya » › Otevíráme 10.5.2021 | Novinky

Instagram

Moje