česky | english

« zpět

Nevěstou v roce 2020 - kdy začít vybírat?

Nevěstou v roce 2020 - kdy začít vybírat?

15.09.2019 - Připravujete svůj velký den na rok 2020? Pak jsou následující informace určeny právě pro Vás...


Milé nevěsty,

připravujete svůj velký den na rok 2020? Pak jsou  následující informace, které Vám pomohou dorazit v tu pravou chvíli, mít největší výběr nových kolekcí i slevových šatů a vyhnout se největší špičce obsazenosti termínů pro zkoušení svatebních šatů...

Svatební salóny musí vždy od konce září skloubit několik souběžných aktivit, tedy končící svatební sezónu, špičku rezervací plesových šatů nedočkavými maturantkami, které se ve škole dozví termíny svých maturitních plesů, přípravy nových kolekcí a výprodeje kolekcí loňských. Kdy je tedy ten pravý čas dorazit zkoušet svatební šaty? Já mohu doporučit dvě období  - v závislosti na tom, zda chcete mít vše zarezervováno hodně předem, nebo jestli klidně necháte výběr relativně „na poslední chvíli“....

Pokud nebude klidně spát, dokud nebude mít zarezervovány nebo objednány své vysněné svatební šaty – a věřte, je Vás většina – neváhejte a rezervujte si termín zkoušky klidně již na druhou polovinu října, na listopad nebo prosinec. Od poloviny října budou v salónu připraveny jak nové kolekce (nebo alespoň jejich převážná část), tak spousta výprodejových šatů za skvělé ceny a ve skvělém stavu. Právě výprodeje jsou jedinečnou možností jak získat nákladné – a mnohdy vůbec nepoužité – modely svatebních šatů za jedinečnou cenu, nemuset se obávat jejich poškození a mít je následně jako krásnou vzpomínku na svatební den.

V lednu a únoru pak přichází období, kdy je vhodné případnou zkoušku směřovat do dopoledních hodin. Odpoledne, mnohdy ale celý den, je totiž salón v obležení maturantek, které přicházejí na poslední přezkoušení před maturitním plesem.

Od druhé poloviny února pak nastává vhodná chvíle pro druhou skupinu nevěst, které ještě volbu svatebních šatů „nerozsekly“, případně ji prostě jen odkládaly. Stále je ale dostatek času pro případnou objednávku šatů na zakázku a jejich úpravy.

Protože našim cílem je se Vám moci co nejlépe věnovat a udělat už ze zkoušky samotné krásný zážitek, doporučuji Vám zkoušku rezervovat právě do jednoho ze zmíněných klidnějších období. Pro nevěsty jsme právě dokončili velkou rekonstrukci prostorné zkušební kabinky, která Vám zajistí soukromí i dostatek pohodlného sezení pro Váš doprovod. Mimochodem, zkoušení je v Maye samozřejmě stále zdarma.

A teď to nejdůležitější – na letošním veletrhu v Barceloně jsem pro Vás vybrala opravdu nádherné kousky v různých stylech – ale samozřejmě, boho světu vládne ... takže tahle kategorie bude letos prostě neuvěřitelná! 


 


© 2023 Insion

Mapa stránek Vytiskni tuto stránku Poslat odkaz na tuto stránku   Salón Maya » › Nevěstou v roce 2020 - kdy začít vybírat? | Novinky

Instagram

Moje