česky | english

« zpět

Nedělní výprodej svatebních šatů

Nedělní výprodej svatebních šatů

14.10.2023 - Tradiční výprodejová neděle 5.11.2023


Vstup do svatebního salonu může být jedním z nejvíce zrušujících okamžiků při plánování svatby. Vybrat si svatební šaty, ve kterých budete vypadat a cítit se jako princezna, je sen mnoha nevěst. Bohužel, výběr šatů může být také značně nákladný. Pokud hledáte způsob, jak ušetřit na svatebních šatech, aniž byste musela ustoupit od kvality a elegance, mohou být svatební šaty z loňské kolekce vaším ideálním řešením.
Nabízíme vám unikátní příležitost využít náš velký nedělní výprodej svatebních šatů z loňské kolekce. Tyto šaty jsou v top stavu, obvykle jen zkrácené, což znamená, že můžete mít luxusní šaty za zlomek původní ceny. A co je nejdůležitější, naše zkušené krejčí jsou připraveny provést jakékoli úpravy na míru, abyste se ve svých šatech cítili jako skutečná královna. Zároveň odpadá nutnost šaty u nás nechávat až do svatby, přijíždět na přezkoušení apod.

Zkouška podléhá standardnímu poplatku a je na ni rezervováno 1,5 hodiny. Prodejní ceny výprodejových šatů se pohybují v rozsahu od 10 900 Kč do 16 900 Kč, tedy v úrovni obvyklého půjčovného. Navíc nabízíme samostatnou kategorii šatů za 6.900 Kč. Přehled šatů ve výprodeji naleznete zde.

Výprodejová neděle letos proběhne dne 5.11.2023 a termín zkoušky je nutné si rezervovat přes náš rezervační formulář.

Těšíme se na Vás.


 


© 2024 Insion

Mapa stránek Vytiskni tuto stránku Poslat odkaz na tuto stránku   Salón Maya » › Nedělní výprodej svatebních šatů | Novinky

Instagram

Moje