česky | english

Svatební trojkoncept s Bárou Mottlovou - Zamrzlý rybník

Před čtrnácti dny jsem před domem potkala majitelku lam Alenku, která již měla domluvený koncept, a já na něj moc ráda dodala šaty, ale nedalo mi to, a hned po prvním svatebním konceptu jsem ji oslovila znovu, jestli by mi kluky Jeryho a Jeromka nepůjčila i další víkend na focení. Ona neváhala a řekla ano. Rozběhl se velký kolotoč domlouvání ve snaze sestavit „dream team“ - fotograf Denis Fueco, se kterým jsem už dlouho chtěla naše šaty nafotit, řekl s nadšením ano. K němu neoddělitelně patří i jeho žena, úžasná vizážistka Lily Buiová. Další byly na řadě květiny, hned jsem napsala mojí kamarádce Lucii z Talpa Flowers, která mě nikdy nezklame. Udělala květinu, korsáž i věnce pro lamí kluky, vše v magické modro-oranžovo-vínové barevnosti. Modelku Barču Mottlovou mi domluvila moje kamarádka Markét, za což jsem jí moc vděčná, protože Baruška je nejen profesionál, ale i miláček. Barča domluvila zase svého kamaráda Toma,  který se pyšní titulem nejkrásnějšího muže planety pro rok 2016.  A nakonec jsem si pohrávala s myšlenkou zapůjčením tiar a tak jsem troufale napsala absolutně famózní Aničce , která nám udělala dvě tiary na zakázku, já tomu pořád nemohu uvěřit, že mi vyhověla a připravila přímo pro náš koncept dvě tiary ladící do celkového vizuálu. Pak už jsem jen s Denisem objela lokace, první byla jasně daná, lamy se fotily u nás v parku, druhou byl zamrzlý rybník nedaleko Mostu a třetí bylo Jezero Most, které je jedním z největších zimovišť racků u nás, ti však nespolupracovali, tak aspoň kachny a labutě.


Ještě nesmím zapomenout na šaty - zvolila jsem dva modely od značky Milla Nova, každý jiný, lehce extravagantní a hlavně nezapomenutelný. První  model jsme použili na dvě lokace - k lamám a zamrzlému rybníku. Model Lea, u nás najdete pod číslem 1412, je celý lehce třpytivý, má jemný, krajkový a dokonale propracovaný korzet, ale hlavně má k sobě tylové nasazovací rukávy a tak se výborně hodil k našemu tradičně-netradičnímu editoriálu. Výběr druhých šatů byl jasný, model Marianna, u nás jej najedete pod číslem 1415, je zlatavý, celo-třpytivý, skvěle padnoucí, má velmi moderní střih s výkrojem do V, který se opakuje i v podpaží, ale hlavně má kapsy.

 
Na výsledek focení na první ze tří scén se můžete podívat už dnes…
 

Foto: @dfueco

Květiny:  @talpaflowers

MUA: @lilibuiova

Modelka: @barbora_mottlova

Model: @tomas.martinka

Oblek: @oblack.cz

Šaty: @svatebnisalonmaya

Tiary: @carbickovacrowns© 2024 Insion

Mapa stránek Vytiskni tuto stránku Poslat odkaz na tuto stránku   Salón Maya » Blog » Svatební trojkoncept s Bárou Mottlovou - Zamrzlý rybník Barbora Mottlová, svatební šaty

Instagram

Moje