česky | english

Svatební koncept s Adrianou

Před měsícem mě oslovila Adriana @adriana.muah s otázkou, jestli spolu nepřipravíme svatební koncept. Řekla jsem, že moc ráda, ale moje tři děti mi organizaci druhého svatebního konceptu během jednoho měsíce nedovolí. Adri řekla, že se toho ráda ujme, na celkové vizi jsme se naprosto shodly, ale práce a domluvení dodavatelů byly již zcela na ní, za což jsem jí moc vděčná. 

Prvky boho stylu jsou populární nejen v módě jako takové, ale získávají si čím dál větší oblibu i v rámci svateb. Boho vyniká svou jednoduchostí, uvolněností, spojením s přírodou. 

V podobném duchu se nesl i náš svatební editoriál, kde se střetly dva styly: romantika & boho. Vzájemně se doplňují a tak vytvářejí jeden harmonický celek. 

Z počátku jednoduchý koncept vyrostl do úplně jiných rozměrů. Kouzelnou atmosféru v Nalzovicích v místě zvaném Vltavěnka @vltavenka dotvořila květinová výzdoba od Ramany Poláčkové (@kvetiny_romana) spolu s doplňky a slavobránami od firmy @slaskoupujcene.cz

Bylo nám ctí, že se našimi nevěstami staly právě dvě bývalé finalistky Miss Czech Republic - Sandra Bourdon (@sandrabourdon) a Jana Smejkalová (@janasmejkalova_). Celkový look je výsledkem práce Adriany Martiškové (@adriana.muah). Vizáž byla zaměřena na vyzdvihnutí osobnosti našich modelek. Adriana Sandře zvýraznila oči odstíny růžové a tak dosáhla ještě o něco dramatičtějšího výrazu, zapletla pár pramínků a zakomponovala nádherný věnec z bledých kvítků. Janičce udělala jemný, romantický make-up ve zlatavých hřejivých tónech, který doplnila ležérním drdolem s květy a spuštěnými pramínky. 

Celý proces od příprav místa, líčení modelek, až přes focení detailů zachytila svýma očima fotografka Ľudmila Borošová (@ludmilacaptures) a kameraman Martina Blažka (@mat_blazek

Na mě bylo zvolit vhodné modely tak, aby podtrhly celý koncept. Vybírala jsem šaty na dvě scény, první byl světlý interiér, zlatá kovová slávobrána. Hned jsem věděla, jaké šaty vyberu. Oba modely jsou mými velkými favority, a proto bych nevěděla, které z nich na svou svatbu zvolit, oba jsou velmi romantické. První model značky Milla Nova - Juliette je jemný, korzetový, s tělovými základem, na kterém je krémový tyl, jedinečný je díky 3/4 tylovým rukávkům, které jsou pošity drobnými kamínky. Sukně je bohatá, tylová a vrchní vrstva je plisovaná, což podtrhuje celkovou křehkost šatů. 

Druhou scénou byl exteriér, stodola, staré cihlové zdi, tento prostor si zasloužil více rustikální boho šaty. Opět byl výběr jasný. Oba modely jsou od značky Jasmine Empire. První model Kortney, u nás na webových stránkách pod číselm 1438, je elegantní, upnutý s rukávem a výraznou krajkou. Druhý model Sheyla, na webu salonu Maya pod číslem 1253, má splývavou tylovou sukni a krajkový top s dlouhým balónovým rukávem. 


Náš tým byl skutečně tým snů. Všichni ze sebe dali to nejlepší a myslím, že je to na výsledku znát.

 

Foto: @ludmilacaptures

Video: @mat_blazek

Postprodukce: @bmpicture_com

MUAH: @adriana.muah

Modelky: @sandrabourdon & @janasmejkalova_

Květiny:  @kvetiny_romana

Slávobrány:  @slaskoupujcene.cz

Šaty: @svatebnisalonmaya

Lokace: @vltavenka© 2024 Insion

Mapa stránek Vytiskni tuto stránku Poslat odkaz na tuto stránku   Salón Maya » Blog » Svatební koncept s Adrianou svatební boho šaty

Instagram

Moje