česky | english

Naše maturantky

Královny plesů v našich šatech.
lze vybrat více souborů, max. 20 foto
Loading ...

Natálka

17.01.2018 - Dobrý den, chtěla bych moc poděkovat za možnost půjčení krásných šatů na svůj maturitní ples. Šaty se všem líbily a já se cítila opravdu jako princezna. Také bych chtěla poděkovat za ochotu a za příjemnou atmosféru při samotném vybírání. Rozhodně tento salon budu doporučovat všude a vždy. Ještě jednou velké DĚKUJI! N.


Šárka v.

12.01.2018 - Dobrý den, chtěla bych Vám moc poděkovat za půjčení těchto nádherných šatů. Ples jsem si moc užila a šaty se moc líbily. Byl to zážitek na celý život. Š.V.


Anežka a Terezka

10.01.2018 - Dobrý večer, mockrát děkuji za spolupráci s Vaším salónem - hezčí šaty nikdo neměl. Přikládám Vám tedy do přílohy za mě i za kamarádku (také šaty od vás) tři fotky. Budu se těšit při výběru svatebních šatů! :). A.


Lindička

10.01.2018 - Dobrý den, ples jsme si moc užili a já jsem byla se šaty moc spokojena. Všichni mi je chválili. Posílám vám fotky v šatech ;). L.


Nella a Terezka

10.01.2018 - Dobrý den, chtěla bych vám poděkovat za půjčení šatů ☺️. Maturitní ples jsme si moc užili ;). Posílám vám 2 fotky s kamarádkou Terezkou, která má šaty také od vás ☺️. Obdržely jsme spoustu chvály, děkujeme :). N.


Adélka P.

10.01.2018 - Dobrý večer, měla jsem od vás půjčené šaty na maturitní ples a byla jsem velice spokojená! ;) Přišel mi email s prosbou o fotografie z plesu. Níže posílám a ještě jednou děkuji za půjčení nádherných šatů. Adéla P.


Natálka & Nicol

10.01.2018 - Dobrý den, chtěla bych jeste jednou poděkovat za vypůjčení krásných šatů na náš maturitní ples, byly jsme maximálně spokojené <3! N.


Dominika P.

08.08.2017 - Dobrý den, chtěla bych Vám velice poděkovat za naprosto profesionální přístup Vašeho personálu. Šaty měly velice kladné ohlasy a já si konečně připadala jako princezna. Vždy budu vzpomínat na to, jak jsem chtěla úplně jiné šaty, ale když jste mi přinesly tyto, naprosto jsem jim propadla. Každý maturitní ples je úzce spjatý s šaty a já si je vždy při vzpomínce na ples vybavím jako první. Děkuji moc za vše, co Váš salon pro mě udělal a přeji spoustu dalších spokojených zákaznic, jako jsem já. S přáním krásného dne Dominika P.


A.W.

15.02.2017 - Dobrý den, s vašim salonem jsem byla velmi spokojena, jak se satickami tak s přístupem vašich slečen v salonu. Všude budu jen a jen doporučovat, a při další příležitosti zamířim rovnou k vám. Ještě jednou vám moc děkuji :-) A.W.


 

© 2018 Insion

Mapa stránek Vytiskni tuto stránku Poslat odkaz na tuto stránku   Salón Maya » Naše zákaznice » Naše maturantkySledujte náš

Instagram

Instagram

a Facebook!

 

Moje