česky | english

Pánské obleky

Salón Maya se specializuje výhradně na prodej a zapůjčení šatů na svatbu, ples, maturitní večírky a jiné společenské události pro ženy a dívky. 


Pro muže, kteří potřebují pánský oblek pro jakoukoliv událost, doporučujeme značku Pánské obleky BANDI. V prodejnách této módní značky si vyberete nejen pánské obleky z několika druhů střihů a barev, ale také obuv, košile, opasky, manžetové knoflíčky, kabáty, volnočasová saka a jiné doplňky pánské společenské módy. BANDI oblékne každého muže od hlavy až k patě. Aktuální nabídku pánského společenského a volnočasového oblečení si prohlédněte na stránkách www.Bandi.cz nebo na e-shopu www.BandiVamos.cz


Salón Maya je aktivním spolupracujícím partnerem značky Pánské obleky BANDI. Z toho důvodu můžeme zájemcům o koupi oblečení u BANDI poskytnout lepší cenu. Než se budete chystat na nákup, vyzvedněte si u nás slevový kupón, abyste získali u BANDI výhodnější cenu a zbytečně tak neutráceli.


Značku Pánské obleky BANDI doporučují například herec Václav Postránecký, herec Martin Kraus, mistr Evropy v krasobruslení Tomáš Verner a další.


© 2019 Insion

Mapa stránek Vytiskni tuto stránku Poslat odkaz na tuto stránku   Salón Maya » Svatba » Pánské obleky maturitní oblek, svatební oblek, oblek na svatbu

Sledujte náš

Instagram

Instagram

a Facebook!

 

Moje