česky | english

My slavíme 5 let a Vy dostáváte dárky!

11. října 2015

Sami tomu nemůžeme uvěřit, jak to uteklo. Máme za sebou pět let tvrdé práce, neustálého rozšiřování a budování nových prostor, ale hlavně pět let spokojených zákaznic.  Příběh svatebního salónu Maya začal na necelých 50 m2 v zastrčené uličce v Mostě. Po prvním roce provozu jsme se už museli stěhovat do větších prostor v centru města, za další dva roky jsme rozšířili naši působnost na Prahu a nakonec se rozhodli věnovat veškeré úsilí právě pobočce na pražském Pankráci.

Naše podnikání určovalo i chod našich životů, v některých chvílích nám sice docházely síly i peníze na neustálé stěhování a investice do nových prostor a šatů, ale nakonec jsme vše zdárně překonali a dnes jsme připravení nevěstám a maturantkám poskytovat jedny z nejkvalitnějších služeb a šatů v oboru. Přijďte si i Vy zkusit naši péči. Na oslavu našeho výročí jsme pro prvních 30 nových zákaznic připravili možnost vylosovat si jednu ze slev v rozsahu 5 až 100 % a další dárky.

Těšíme se na Vás!

Tým svatebního salónu Maya


Čekají Vás následující slevy a výhry:

1 x 100% sleva na půjčovné vybraných šatů

2 x 50% sleva na půjčovné vybraných šatů

3 x 20% sleva na půjčovné vybraných šatů

5 x 10% sleva na půjčovné vybraných šatů

5 x náušnice dle vlastního výběru v hodnotě do 500 Kč

14 x 5% sleva na půjčovné vybraných šatů© 2017 Insion

Mapa stránek Vytiskni tuto stránku Poslat odkaz na tuto stránku   Salón Maya » Novinky » My slavíme 5 let a Vy dostáváte dárky! 5 let na trhu

Sledujte náš

Instagram

Instagram

a Facebook!

 

Moje